czwartek, 3 lutego 2011

Jack Daniels, Tequila, Red Bull i Facebook...

Kilka miesięcy temu na damskich profilach Facebookowych zaczęły pojawiać się tajemnicze hasła wprawiające biednych facetów w konsternację. Nasze znajome pisały lubię na stole w kuchni, lubię na podłodze, lubię byle gdzie. Opisy pobudzające wyobraźnie mobilizowały też do googlowych poszukiwań, aby zrozumieć co też płeć piękna miała tym razem na myśli. Ci, którzy zdecydowali się zgłębić tajemnicę opisów z podtekstem dowiadywali się, że dziewczyny odpowiadały w ten sposób na pytanie 'Gdzie trzymają swoją torebkę'. Choć sama akcja była przeprowadzona z jajem, cel w okół którego się obracała był jak najbardziej poważny. Chodziło o wzbudzenie jak najszerszego zainteresowania problemem raka piersi.
Parę dni temu na Facebooku znów pojawiły się tajemnicze wpisy, tym razem sugerujące, że nasze drogie panie mogą mieć poważne problemy alkoholowe. Co chwile bowiem pojawiały się wpisy w stylu: Tequila, Jack Daniels, Red Bull, Sprite... cel akcji identyczny z poprzednim, hasła tym razem oznaczały w jakim związku znajduje się obecnie autorka wpisu. Jeśli chcecie więc wziąć udział w tej akcji zorganizowanej poniżej wytłumaczenie haseł.

Tequila: jestem singlem
Jack Daniels: to skomplikowane
Rum: wolę kobiety
Champagne: zaręczona
Red Bull: w związku
Beer: w związku małżeńskim
Vodka: jestem tą "drugą"
Sprite: nie mogę znaleźć tego właściwego
Liquor: chciałabym być singlem
Gin: chcę wyjść za mąż

Pamiętaj, nie odpowiadaj na tą wiadomość, tylko ustaw w profilujeden z poniższych kodów, następnie skopiuj tą wiadomość w całości i wyślij jako nową do wszystkich swoich znajomych płci
żeńskiej.


A wracając do tematyki bloga czyli tańca... tematyka raka piersi poruszana była również nie raz na scenie przez wielu artystów, w tym także choreografów. Poniżej układ, którego autorem jest jeden z jurorów programu amerykańskiej edycji programu You Can Dance - Tyce Diorio. W choreografii do piosenki Maxwell - This Woman's Work zatańczyli Ade i Melissa i myślę, że podobnie jak ja większość z was dobrze pamięta ten występ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Newer Posts Older Posts