czwartek, 20 maja 2010

METROPOLISH - Telesocjostory

Z ostatniej chwili!!! 
Przynajmniej do mnie ta informacja dotarła w dosłownie w ostatniej chwili. Spektakl METROPOLISH ruszył w Polskę! Reżyseria: Jarosław Staniek W rolach głównych: Blacha, Kruk, Roofi, Niecik, Gaua… cała szlachta Fair Play Crew, młodsze pokolenie  FairPlejów: Ada, Bzyga, Gabryś czyli Fair Play Kwadrat, oraz tancerze z poza FPC: bboy Kleju, Natalia Madejczyk, Szymon Osiński… oni wszyscy na jednej scenie w 10 miastach Polski w 1,5 godzinnym przedstawieniu Metropolish czyli Telesocjostory.Właśnie spojrzałem na stronę rejestracji na spektakl i gorzko zapłakałem.W Krakowie brakło już miejsc:( Nie wiem jeszcze, czy osobiście się załapałem bo zgłoszenie wysłałem wczoraj i nie dostałem jeszcze żadnej odpowiedzi. Cóż, niefajnie  - zwłaszcza, że w Krakowie spektakl wystawiany będzie tylko jeden raz. Pozostałe miasta gdzie będzie można zobaczyc przedstawienie to: Lublin, Chorzów, Wrocław, Łódź, Poznań, Warszawa, Szczecin, Olsztyn i Gdynia. Zaproszenia są bezpłatne, jednak każda chętna osoba musi zarejestrować się na stronie imiennie, otrzymując wyłącznie jedno zaproszenie.

Plakat MetropolishDla tych, którzy chcieliby wybrać się na spektakl do jednego z wymienionych wyżej miast rejestracji należy dokonać tutaj >>>

1 komentarz:

 1. Yay!

  'Witam!

  Zapraszam serdecznie na spektakl METROPOLISH, który wystawiony będzie na Dużej Scenie Teatru Ludowego przy Osiedlu Teatralnym 34, 23 maja 2010 roku o godzinie 19:00. Miejsca zostaną przydzielone na miejscu.

  Pozdrawiam,
  Dariusz Korolczuk'

  OdpowiedzUsuń

Newer Posts Older Posts